Roku
Strona główna Historia O klubie Kadra Juniorki Młodziczki Terminarz / Wyniki Wywiady Hala Kontakt Linki

Multimedia
Aktualna Tabela:
 1. Paleo Pogoń  Proszowice

7  

17 

18:7

 2. KS Bronowianka Kraków

7  

16 

18:7

 3. Tomasovia

7  

16 

18:9

 4. KRS Ekstrim Gorlice

6  

14 

16:7

 5. PKCH PWSZ Tarnów

7  

13 

15:11

 6. Developres MKS V LO Rzeszów

6  

10 

12:9

 7. MKS SAN-Pajda Jarosław

6  

12:12

 8. Powiatowy Park Rozwoju Wieliczka

7  

8:19

 9. AZS UEK Kraków

6  

1:18

 10.KS Dalin Myślenice

7  

1:21

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA
Paleo Pogoń - Dalin Myślenice
07.12.2013Warzywa i Owoce

Click for Kraków, Polska Forecast


Jesteś  osobą
odwiedzającą tą stronę


Do zdobycia punktu zabrakło niewiele

Zawodniczki Pogoni zaprezentowały się z bardzo dobrej strony przeciwko trudnemu i wymagającemu rywalowi jakim jest Wisła AGH.
Poza czwartym setem ,który nie wyszedł naszym zawodniczkom kibice byli świadkami bardzo zaciętego spotkania. Scenariusze poszczególnych partii były podobne. Do połowy każdej z nich toczyła się walka punkt za punkt. W dwóch pierwszych końcówki lepiej rozgrywały krakowianki. Szczególnie w drugim secie rywalki miały dużo szczęścia i rozstrzygnęły go na swoją korzyść.
Nasze dziewczyny były blisko wygrania tego seta grały bardzo ambitnie i skutecznie prowadziły 20-17, dopiero po czasie wzietym przez trenera Lesława Kędrynę Wisła zdołała odrobić straty i w emocjonującej końcówce wygrać na przewagi 26-24.
W Pogoni kolejny raz ciężar zdobywania punktów wzięła na siebie Agnieszka Wożniak jej bilans w tym meczu wyniósł 23 punkty.
( Na zdjęciu druga z lewej Gosia Żyła wracająca po kontuzji do drużyny)
Poza tym w zwycięskim secie aż 8 ,,oczek" wywalczyła Magdalena Wiatrowska.Ten najważniejszy bo pieczętujący wygranego seta uzyskała powracająca do formy po kontuzjii Paulina Podsiadło. Warto odnotować fakt że w meczu nie zagrały podstawowe libero Anna Zuch i Ewelina Przybyło, z konieczności na tej pozycji zagrała nominalna rozgrywająca Mariola Bucka.
Nasz zespół komplementował po meczu trener Wisły - Z Pogonią zawsze gra nam się ciężko, męczymy się strasznie.Ten zespół nam po prostu ,,nie leży" - skomentował trener Kędryna.